Hakkımızda

Hakkımızda

2006 yılının Ocak ayında kurulan firmamız internet sistemleri alanında hizmet vermekte olup 05.05.2007 tarihinden itibaren internet üzerinden Spor Malzemeleri toptan ve perakende satışına başlamıştır.

Spor salonu ve antrenörlere toptan satış yapan firmamız son kullanıcılara da satış hizmeti vermektedir.

Firmamız başlangıç aşamasında Mücadele Sporları tabir edilen Boks, Kick boks, Muay Thai, Taekwondo, Karate gibi branşlara yönelik satışlar gerçekleştirmiştir.

2010 yılı itibariyle Profesyonel Bisiklet ve Bisiklet ekipmanları konusunda da çalışmalarımız başlamıştır.

Sporcu Pazarı 1 Ekim 2014 tarihi itibariyle ticari ünvan olarak DATMEDYA Elektronik Mağazacılık San. Tic. Ltd. Şti. ünvanıyla ticari hayatına devam etmekte olup. Uzakdoğu sporları ve bisiklet malzemelerinin yanı sıra body fitness, furbol, badminton, voleybol, futbol, basketbol gibi spor dallarına ait spor malzemelerini de bulundurmakta ve online e-ticaret üzerinden kapıda ödeme havale ve kredi kartı yöntemleri ile satışını yapmaktadır.

Sporcu Pazarı Konya da yer alan bir firma olup uzmanlık alanı internetten spor malzemeleri satışı olmasına karşın Malazgirt Mh. Mehtap Cd. 37/A Selçuklu Konya adresindeki fiziksel mağazasından Konya içindeki siparişlerin teslimatı gerçekleştirilmektedir. Haricen mağazamızı ziyaret ederek sitemizde olmayan ürünleri de inceleyebilirsiniz.

Sporcu Pazarı Corelli Bisiklet ve Bisan Bisiklet Konya bayisidir. www.sporcupazari.com internet sitesi üzerinden satışını yaptığımız bisikletleri fiziksel mağazamız üzerinde de alabilirsiniz. 

Sporcu Pazarı bundan sonrada Spor ile ilgili ürün portföyünü genişletmeye devam edecektir.