İnternetten Alınan Bisikletlerin Montajları

İnternetten bisiklet satın almaya karar verdiniz. Bisiklet adresinize kadar teslim edilecek oldukça konforlu bir alışveriş. Alacağınız model konusunda da kararlıysanız güvenilir firmalardan gözünüzü kırpmadan bisiklet siparişi verebilirsiniz. Bu yazımızda internetten Alınan Bisikletlerin Montajları konusunda sizi bilgilendirmeye çalışacağız.

İnternetten Alınan Bisikletlerin Montajları

İnternetten Sipariş Verilen Bisikletler Nasıl Geliyor?

İnternetten gelen bisikletler %80-85 oranında montajlı gelir. Markadan markaya küçük değişiklikler olabiliyor. Genelde montajlanmayan parçalar ön teker, pedal, sele, sele borusu ve gidon olmaktadır. Dolayısıyla eliniz biraz alet edevat tutuyorsa ve bir alyan anahtarınız var ise bisikletinizi kendiniz montaj yapabilirsiniz. Fakat markaların bir çoğu garanti sürecini başlatmak için montajın servis tarafından yapılmasını istemektedir.

İnternetten Alınan Bisan Bisikletlerin Montajı

Türkiye’nin en eski bisiklet markalarından bir tanesi olan Bisan son yılların da yükselen değeri olmaya devam ediyor. 1963 Yılından bu tarafa oturmuş servis ağı ile bir çok uç noktada bile Bisan Servisi bulmak mümkündür. İnternetten aldığınız bisan bisikletlerin montajlarını bu servislerde ücretsiz olarak yaptırabilirsiniz.

İnternetten Alınan Corelli Bisikletlerin Montaj İşlemleri

Corelli bisiklet 2016 dan ülkemizde imalata başlamış markalardan biri olup servis yapısını kısa sürede oluşturmuştur. 2020 Sezonunda Pro Servis yapılanması ile birlikte özel eğitimlere tabi tuttuğu servislerde mevcuttur. Corelli bisikletleri de yakınınızda bulunan serviste ücretsiz montaj yaptırabilirsiniz.

Vertech Bisikletlerin Montajları Nasıl Yapılıyor

Son yılların dikkat çeken markalarından bir tanesi de şüphesiz Vertech Bisiklettir. Bu markada çok geniş bir servis ağı bulunmamak ile birlikte problemli parça ile ilgili fabrikaya bilgi verildiğinde nihayi kullanıcı yada bayiye kısa sürede parçanın yenisi ulaştırılmaktadır. Vertech markada montajı kendiniz yapabilir yada yakınınızdaki bir bisikletçiye yaptırabilirsiniz.

Bu yazımızda internetten Alınan Bisikletlerin Montajları konusunu anlatmaya çalıştık. Videolar ile desteklediğimiz bu yazımızın faydalı olacağını düşünüyoruz. Bizden satın alacağınız bisikletlerin montajları konusunda bulunduğunuz bölgeye göre bilgi alabilirsiniz. Bu ve satın alacağınız diğer ürünlerle ilgili 0 332 666 00 00 – 0545 55 666 55 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz. Bunun yanında bilgilendirici videolarımız için youtube kanalımıza abone olabilirsiniz. https://www.youtube.com/channel/UCf1GOxS-DNekaf81RwPjvCA Yazılarımız için www.sporcupazari.com/blog adresini ziyaret edebilirsiniz.