Engelli Araç Lastikleri

Sporcu Pazarı olarak uzunca bir süredir internet üzerinden bisiklet lastik satışı gerçekleştirmekteyiz. Genellikle bisiklet lastik ithalatçıları tarafından iithal edilen engelli araç lastikleri de zaman zaman telefon ile müşterilerimiz tarafından talep edilmekteydi. Bu noktada müşterilerimize yardımcı olarak istenilen ebatta engelli araç lastiklerini temin ederek göndermekteydik.

Bu tip taleplerin çoğalması beraberinde sorumluluk duygusu ile birlikte engelli araç lastikleri ile ilgili özel bir çalışma yapmamızı gerektirdi.

gmd-2-1000x1000[1]

Engelli bireylerin internet üzerinden aradıkları ebatta tekerlekli sandalye ve engelli araçları lastikleri bulabilmeleri için sitemizde bir bölüm oluşturduk. Web sitemizde bisiklet bölümünde lastikler sekmesindeki Engelli Araç Lastikleri başlığından bu alana ulaşabileceğiniz gibi (https://www.sporcupazari.com/engelli_araba_arac_lastikleri) adresinden de direk olarak ulaşabilirsiniz.

Engelli araç lastikleri ve tekerlekli sandalye lastikleri ile ilgili gelen talepler doğrultusunda çeşitlerimizi artırmaya devam edeceğiz. Eğer sitemizde engelli araç lastiklerinden bulamadığınız bir ürün olursa hem (gerek iç lastik gerekse dış lastik) tarafımıza bildirerek teminini sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın