Toptan Kick Boks Malzemeleri

Sporcu Pazarı kurulduğu günden bu tarafa kick boks malzemelerinin toptan ve perakende satışını gerçekleştirmektedir.  Kick boks malzemelerinde Kick Boks branşları olan Point Fighting (Semi Contact) Light Contact, Full Contact, K-1 Contact, Kick Light ve Low Kick dallarının her biri için Türkiye Kick Boks Federasyonunun müsabaka talimatına uygun malzemelerin satışını yapmaktayız.

Bunun yanında sporu müsabaka amacı ile yapmayan ya da antrenmanda farklı ürünler tercih eden sporcular için Kick Boks antrenmanları için uygun kıyafetler de satmaktayız.

Tekstil giyim ürünlerinin yanı sıra  Boks Eldiveni, Kaval ayak koruyucular, bandajlar, kogi gibi koruma malzemelerini de sitemizden temin edebilirsiniz.

Light Contact Kick boks

Yine kick boks antrenmanlarında kullanılan darbe yastıkları, lapalar, raket ellikler, çalışma lastikleri, atlama ipleri gibi antrenman ekipmanları da web sitemizde yer almaktadır.

Kick Boks spor dalı ile ilgili mümkün olduğunda kullanıcıların ihtiyaç duyacakları ürünlerin tamamını stoklarımızda bulundurarak aynı gün kargo prensibiyle sporculara yetiştirmekteyiz.

Bunun yanında spor salonları, spor mağazaları gibi kick boks malzemelerinin satışını toptan yaptığımız kurumlarda mevcuttur. Bu kurumlara belli adetlerde alımlar gerçekleştirdiklerinde iskonto sağlamaktayız.

Yine belli adetten sonra ürünlerde özel nakış yada baskı gibi uygulamalar yapılabilmektedir.

Toptan Kick Boks Malzemesi siparişleriniz ile ilgili bilgi almak için 0 332 666 00 00 – 0545 55 666 55 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

Boks eldiveni modelleri online alışverişBoks eldiveni modelleri online alışveriş

Bir cevap yazın