Corelli Bisiklet 24 Jant Modelleri

Genellikle 9-12 yaş grubu çocukların kullanmakta olduğu bisikletlerde 24 jant ebatı tercih edilmektedir. Corelli bisiklet 24 Jant Modellerinde bu tip çocuk modelleri olmak ile birlikte kısa boylu yetişkinlerinde kullanabileceği modeller mevcuttur.

Yetişkinler İçin 24 Jant Modeller :

Bu modeller daha çok kadın kullanıcılara hitap eden modellerdir. Beauty 1.1, Beauty 1.2, Squab modelleri bu gruba dahil edilebilecek modellerdir.

24 Jant Corelli Bisiketler
24 Jant Corelli Evol 1.1

Çocuklar İçin 24 Jant Corelli Bisiklet

Çocuklar için 24 jant Corelli Bisiklet alternatifi daha fazladır. Öncelikle Snoop, Teton gibi dağ bisikletlerinin yanı sıra Evol, Exotic, Swing gibi modellerinde 24 jant alternatifleri mevcuttur.

Bu bisikletler çocuklarımızın küçük yaşlarda dağ bisikleti kullanımını tecrübe ederek bisiklet sürüş tekniklerini geliştirmelerine yardımcı olacak modellerdir.

Hem bu modeller tur bisikleti ve yol bisikleti modellerine göre daha dayanıklı modeller olduğundan hoyrat kullanıma biraz daha uygun modellerdir.

24 jant geçiş ebatı olup çocukların gelişimine bağlı olarak 11-12 yaşlarına kadar kullanabilecekleri bisiklet ebatıdır. Bu anlamda 24 jant ebatında bir bisiklette hidrolik fren ve üst grup aktarıcılar gibi bir takım ekstra masraflardan genellikle uzak durulmaktadır. Buna sebep öncelikle maliyettir bununla birlikte hidrolik fren gibi aksamların bakım maliyetleri de V fren ve mekanik disk fren gibi alternatiflerine göre daha yüksektir. Bu ekipmanların bakımları da herhangi bir bisikletçide yapılamamakta biraz daha üst grup bisikletlere hakim gerekli ekipmanlara sahip bisikletçiler tarafından gerçekleştirilebilmektedir.

24 Jant bisiklet tercih edilirken bunlar göz önünde bulundurulmalı orta segmentte bisikletler tercih edilmelidir.

Corelli Bisiklette 24 jant modellerinde bu ihtiyaçlara cevap verecek modelleri barındırıyor. 24 jant bisikette Swing, exotic gibi bayan kadroların yanında teton, snoop gibi erkek tarz kadrolara da yer veriliyor.