Ice Boks Eldivenleri

Ice boks eldivenleri görsel zenginliği ve kalitesi sebebiyle sektörün çok tercih edilen boks eldiveni markalarından bir tanesidir. Farklı spor dalları ve tercihler için farklı kalıplarda boks eldivenleri mevcuttur. Bunun yanında ICE marka bandajlar, lapalar, darbe yastıkları gibi de bir çok ekipman bulunmaktadır.

ICE Radix Boks Eldiveni

ICE marka boks eldivenlerinin fiyat performans ürünü olarak değerlendirebileceğimiz ICE radix boks eldiveni  tamamen yuvarlak bir kalıba sahip değildir. Bununla birlikte salt muay thai eldivenleri gibi tamamen yassı bir yapıda da üretilmemiştir. Bu boks eldivenimiz kalıp yapısıyla hem boksör arkadaşları hemde kickboksör ve nakmuayları tarmin edecek şekilde tasarlanmıştır. ICE Radix Boks Eldiveninin 8-10-12 oz ağırlığında kırmızı, mavi ve siyah renkleri mevcuttur.

Ice Radix Boks Eldiveni Şimdi Satın Al

ICE Optimus Boks Eldiveni

ICE Optimus Boks Eldiveni eli taraklı olan yassı boks eldiveninden hoşlanan kullanıcıları cezbedecek yapıda bir eldivendir. Bu boks eldivenimizin 10-12 oz beden alternatifi mevcuttur. Optimus eldivenin en çok dikkat çeken özelliklerinden bir tanesi renk seçenekleridir. Kırmızı, Mavi ve Siyah renk dışında altın ve gümüş renk boks eldivenleri de optimus modelinde mevcuttur.

Ice Optimus Boks Eldiveni Şimdi Satın Al

ICE Optimus Air Boks Eldiveni

Ice Optimus air ilk bakışta optimus ile aynı gözükmektedir. Fakat detaylı incelendiğinde optimus air modelinde bir çok inovasyonun olduğu gözlemlenmektedir. Optimus Air iç kısmında gözenekli kumaş sayesinde elinizin hava almasını sağlar. Ayrıca bilek bandajında kullanılan çift cırt sayesinde eldivenin bileğinizi iyice kavraması sağlanmıştır.

Ice Optimus Air Şimdi Satın Al

ICE Special Boks Eldiveni

ICE Special Boks Eldiveni geleneksel Tayland ürünlerindeki kalıba sahip bir boks eldiveni modelidir. Eldivenin içerisinde eliniz rahat etmektedir. Bu da eldiven kaynaklı el problemlerinin önüne geçmektedir. Eldivenin baş parmağı ve ana gövdesi arasında kullanılan perde şeklindeki birleştirici yapı hem baş parmağınızın sakatlanmasını engeller. Hem de eldivenin daha uzun ömürlü olmasını sağlar.

Ice Special Boks Eldiveni Şimdi Satın Al

Diğer ICE Ürünleri

ICE Hazır Bandaj

İlgi gören ürünlerden bir tanesi de hazır bandajdır. Boks bandajı sarmayı sevmeyen kullanıcılar tarafından çok tercih edilen bu ürün torba eldiveni olarak da kullanılmaktadır. Bilek kısmındaki normal bandaj yapısı sayesinde bilek kısmında daha iyi bir koruma sağlamaktadır. Elin vuruş kısmındaki sünger dolgulu yapı ise vuruş esnasında elinize binen yükü azaltmaktadır.

Ice Hazır Bandajı Şimdi Satın Al

ICE Ayak Bandajı

Ayak bandajı geleneksel ayak bandajı yapısındadır. Örgü sıklığı ayağınızı rahat ettirecek aynı zamanda da ayak bileklerinize binen yükü azaltacak sıklıktadır. Ürünün kırmızı, mavi ve siyah renkleri mevcuttur.

Ice Ayak Bandajı Satın Al

ICE Boks Lapası

Ice boks lapası hafif materyalden üretilmiş olup el erfonomisine uygun yapıdadır. Ürün hem şık hemde kullanışlı bir boks lapası örneği sergilemektedir.

Ice Boks Lapası Şimdi Satın Al

ICE Darbe Yastığı

Sert ve sıkı bir sünger malzemeden imal edilmiş olmasına rağmen oldukça hafif bir darbe yastığı modelidir. Üründe 4 farklı tutma noktası bulınmaktadır.

Ice Darbe Yastığı Şimdi Satın Al

ICE Dişlik Çeşitleri

ICE dişlikler tek damaklı, çift damaklı ve renkli modellere sahip oldukça şık ve yumuşak dişlik modelleridir.

Şimdi Dişlik Satın Al