Corelli Dağ Bisikleti

Corelli dağ bisikleti diğer markalarda olduğu gibi en çok tercih edilen bisiklet kategorisidir. Bu bisikletler gösterişli olmaları ve sağlam yapıları sebebiyle çok tercih edilmektedir.

Corelli Dağ Bisikletleri

Corelli Dağ Bisikleti Serileri

Corelli dağ bisikletlerini Snoop, Teton, Dusty, Leone, Neon, Grace, Chronic olarak özetleyebiliriz. Bu bisikletlerde kendi aralarında 29 er, 27,5 er ve 26 er modellere ayrılırlar. Teen olarak ifade edilen 24 ve 20 jant çocuk modelleri de mevcuttur. Bu serinin en üst seviye dağ bisikletleri Leone ve Grace serisi bisikketletlerdir. Bu bisikletlerde 30 vites alternatifine kadar farklı modeller mevcuttur.

Corelli dağ bisikleti modellerinde dikkat çeken bir diğer model ise Dusty serisi bisikletlerdir. Bu dağ bisikletleri üst borusunun kavisli gelmesi, alın borusunda smoth kaynak teknolojisi kullanılması gibi sebeplerle çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.

Snoop Serisi Corelli Dağ Bisikleti

Corelli Snoop serisi bisikletler giriş seviyesinde dağ bisikleti modelidir. Bu bisikletlerin ilk çıkan modelleri 20, 24, 26, 27.5 jant seçenekleri ile çıkmıştır. 2019 yılında çıkan Snoop 3 ve Snoop 4 serisinde ise 29 er jant seçenekleri de çıkmıştır.

Corelli Teton Serisi Dağ Bisikletleri

Teton serisi Corellinin orta segmentte dağ bisikleti modelidir. Bu bisikletlerinde 20 janttan 29 janta kadar alternatifler mevcuttur. Bu bisikletlerde V fren ve Mekanik disk fren seçenekleri mevcuttur.

Neon Serisi Dağ Bisikletleri

Corelli Neon Dağ bisikletleri hidrolik frenli 21 vites ve 24 vites seçeneklere sahip bisikletlerdir. Bu seri Scopri serisinin devamı olarak üretilmiştir. Alın borusu smoth kaynak yönetemi ile üretilmiştir.

Leone Serisi Dağ Bisikletleri

Corelli Leone bisikletler corelli dağ bisikleti kategorisinde en dikkat çeken ürünlerdir. Bu bisikletlerde 26, 27.5 ve 29 jant alternatifleri mevcuttur.

Grace Serisi Dağ Bisikletleri

Bu dağ bisikletleri 26 jant 16 kadro bisikletlerdir. Bu sebeple Corelli kataloglarında bayan dağ bisikleti olarak da ifade edilmektedir. Ama küçük boylu erkek kullanıcılar tarafından da rahatlıkla tercih edilebilir.

Chronic Serisi Dağ Bisiketleri

Corelli Chronic serisi ilk olarak 2018 yılında çıkmıştır. Bu yıl çıkan bisikletlerin Chronic 1.0, 1.1 ve 1.2 modelleri mevcuttur. 2019 yılında ise Chronic 2 serisi çıkmış kilitli maşa konik alın borusu gibi özellikler ilave edilmiştir.

Corelli Dağ bisikletleri ile ilgili daha detaylı bilgiye sahip olmak için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.
https://www.sporcupazari.com/mtb-bisikletler

0 332 666 00 00 – 0 545 55 666 55 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.