Bisan Guida Tur Bisikleti İle Tanışın

Bisan Guida modeli ile 2021 sezonunda ekonomik tur bisikleti kategorisinde ciddi bir giriş sergiliyor. Marka geçen sene TRX 8100 modelini yok satmış ve oldukça beğenilen bir model ortaya koymuştu. Bu sene ise kadrosunu da kendisinin ürettiği Guida modeli ilegörücüye çıktı.

Bisan Guida Modelini Kimler Tercih Etmeli

Performanstan hoşlanıp rahatlıktan da taviz vermemek isteyen bisiklet kullanıcıları için diye kısa bir özet geçebiliriz.

Bisiklet Tur bisikleti geometrisinde hazırlanmış olup asflatta sergilediği başarılı performansın yanında hafif arazi yada patika yollarda da kullanıcısını mutlu edecektir.

Shimano Çekiş Sistemi Tercih Sebebi

Çekiş sisteminde istisnasız şekilde shimano komponent kullanılması sorunsuz bir sürüşün sinyallerini veriyor. Bir çok benzer modelde aynakol, vites kolları gibi parçalarda seri dışı ürünler kullanılarak maaliyet ucuzlatılırken bu modelde baştan aşağı shimano komponent kullanılarak iş şansa bırakılmamış.

Dişli Oranları

Bisikletin dişli oranları da kadro geometrisi gibi hem asfalt hemde hafif arazi de kullanıcısını mutlu eder. Bu tip bisikletlerin genel sürüş karekteristiği yol bisikletine yakın yol performansı, dağ bisikletine yakın patika performansı olarak ifade edilebilir. Bunun yanında oturuş pozisyonu da bu tarz bisikletlerde oldukça rahattır.

Maşa Tercihi

Bisan Guida sabit maşa ile lansmana çıkmış olmasına rağmen bayi talepleri doğrultusunda amortisörlü alternatifi de hemen ürün gamına eklenmiştir. Sabit maşa hafifliği ile ön plana çıkarken amortisörlü maşa da kilitlenme özelliği ile ihtiyaçları karşılamaktadır.

V Fren Sistemi

Yol bisikletlerinde üst grup modellerde dahi halen V fren kullanılmaktadır. V fren tamiri kolay olması ve hafif olması gibi sebeplerle tercih edilmekte halen bir çok dağ ve yol yarışçısı tarafından dahi kullanılmaktadır.

Bisan Guida Lady

Aynı özelliklerde bayan kadro da tabir edilen arası açık kadrolu versiyonu ise katalogda guida lady ismi ile yer almaktadır. Bu modelle ilgili tanıtım videosu hazırlanmakta olup kısa süre sonra youtube sayfamızda yer alacaktır. https://www.youtube.com/channel/UCf1GOxS-DNekaf81RwPjvCA